На Закарпатті відбувся футбольний турнір на честь Перемоги

Турнір відбувся за участі команд — представників органів влади, правоохоронців та держслужбовців, який щороку проводиться на Міжгірщині, відбувся минулої п’ятниці на райцентрівському стадіоні “Авангард”.

Як і завжди, вже три відомі на Верховині футбольні колективи: міжгірське “Сузір’я”, хустська “Злагода” та ужгородська “Злагода+” змагалися за перехідний кубок турніру.

Церемонію відкриття за традицією провели організатори змагань: голова райдержадміністрації Василь Щур, голова районної ради Іван Ярема та президент, капітан “Сузір’я” суддя райсуду Антон Гайдур. Виступаючі вітали гостей на щедрій верховинській землі, бажали учасникам удачі, яскравої гри та справжньої чоловічої боротьби.

В першому матчі зустрілися команди — господарі турніру із “Злагодою”. З перших хвилин обидва колективи, добре знаючи один одного, розпочали безкомпромісну боротьбу. Однак виявити сильнішого в ній так і не вдалося. Матч закінчився нічиєю — 1:1.

В наступному двобої господарі зустрілися із ужгородською “Злагодою+”. Тут свою перевагу наші земляки втілили в кінці зустрічі. Спрацювала заміна. Джокером у ній став Василь Щур, який чи не першим дотиком м’яча розписався у воротах суперника. Цей гол виявився єдиним у грі — 1:0 на користь “Сузір’я”.

В останньому, третьому матчі вирішувалася доля переможця. Для здобуття перемоги хустській “Злагоді” потрібно було обігравати ужгородську “Злагоду+” і забити чим більше голів. Адже за умови однакової кількості очок, з господарями долю чемпіона мала вирішити різниця забитих-пропущених м’ячів. Міжгірців задовольняв як нічийний рахунок, так і перемога ужгородців. Це розуміли і хустяни, які з перших хвилин ринулися у бій. Спочатку забили гості з Хуста. За декілька хвилин рахунок влучним пострілом із штрафного зрівняли ужгородці, а крапку в поєдинку поклали все ж таки хустяни, довівши рахунок до 2:1. За таких умов переможцем турніру, присвяченого 66 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні, стала команда “Злагода” м. Хуст.