В обласному чемпіонаті з футболу берегівчани виграють "всуху"

У п’ятому турі обласного чемпіонату наша команда, згідно із жеребом, мала грати на виїзді, але, на прохання “берегвідейківців” і в зв’язку із Днем міста, іршавські футболісти погодилися “поміняти” весняний та осінній матчі. Воно й зрозуміло, адже берегівських любителів цієї прекрасної гри не можна було залишати без “лобди” у таке чудове свято.

Зрештою, футболісти “Берегвідейка” не мали найменшого права засмучувати своїх уболівальників, і, мовби розуміючи це, вже з перших хвилин господарі вдалися до штурму воріт суперника. Гольових моментів було створено багато, однак їх реалізація підводила як Піцура, Сергеєва, Теплого, так й інших гравців. І тільки на 15 хв. Огар вдало “замкнув” передачу від Гейція і рахунок було відкрито. Лідер атак берегівчан Калапач невдовзі відзначився дублем – на чому й скінчився перший тайм.

У другому таймі берегівчани закріпили свій успіх: спочатку Саркіс впевнено реалізував одинадцятиметровий за фол проти Гурки, а довершив розгром іршавців Сливка, якому потрібно було лише переправити м’яч у пусті ворота після стрімкого рейду Реплюка. Отже, на п’ять сухих м’ячів гості не відповіли жодним, і День міста для берегівчан видався фартовим.

СК “БЕРЕГВІДЕЙК”-ФК “БУЖОРА” – 5:0 (юнаки – 3:2)  ФК “Зірка”-ФК “В.Береги” – 5:0

Хотів би зазначити, що молода команда з Іршави виглядала досить симпатично, єдине, що було дуже помітно, це брак досвіду і подеколи бракувало порозуміння між гравцями “Бужори”. Але все це приходить із часом – за допомогою тренувань і матчів. Перевіривши потенціал “молодих” сусідів, берегівці вкотре довели, що рівних у закарпатському футболі їм наразі нема, а якщо такі й з’являються, то наші земляки запросто кладуть їх на лопатки. Продемонструвавши відмінну технічну та фізичну підготовку, відчули це й іршавчани, які додому поїхали з п’ятьма “сухими” м’ячами.

Отже, лідирують берегівчани (15 очок), які забили 16 голів і у свої ворота не пропустили жодного, на другому місці середнянці та мукачівці, Хоча юнаки дещо “полегшено” взялися за матч,  все ж у першому таймі вели з рахунком 2:0. Але іршавська молодь у другій половині гри зрівняла результат, і нашим вдалося лише в останніх хвилинах вийти вперед і утримати всі 3 “домашні” очки – до того ж із пенальті.

У неділю “Берегвідейк” знову виступатиме вдома – прийматимемо пістрялівських “метеорівців”.

Результати інших матчів: ФК “Поляна”-ФК “Вишково” – 3:0; ФК “Севлюш”-СК “Ялинка” (В.Бичків) – 3:0; ФК “Карпати” (Воловець)-ФК “Середнє” – 0:0; ФК “Метеор”-ФК “Мукачево” – 2:1; ФК “Ужгород”-ФК “Ф.Медвідя” (Н.Давидково) – 2:1.
У районній першості берегівська “Зірка” також виступала на стадіоні “Дружба” і переконливо виграла – 5:0. Наводимо інші результати V туру: ФК “Бадалово”-ФК “Дийда” – 3:0; ФК “Вари”-ФК “Запсонь” – 2:0; ФК “Яноші”-ФК “Ремети” – 4:0; ФК “Бийгань”-ФК “Шом” – 0:1; ФК “Косонь”-ФК “Свобода” – 4:1.

Лідирують із 12 очками бадалівці і “зірківці”, але берегівчани зіграли лише 4 матчи