Закарпатські ветерани баскетболу відвідали турнір в Чехії

Протягом трьох днів в м.Клатове (Чеська Республіка) проходив 5-й міжнародний турнір серед ветеранських команд.

Чоловічі команди змагалися у 6 вікових категоріях, а жінки – в 4.

Загальна кількість команд, які приймали участь в цьому турнірі, склала 49.

Наша чоловіча мукачівська команда «Карпатські ведмеді» виступала в групі 45+, а жіноча – 35+. У своїй підгрупі наші чоловіки у першій грі здолали команду «Чекаго» із м. Платове з рахунком 56:45, потім поступилися баскетболістам із Острави 38:50, а в грі за 3 місце перемогли команду «Фаворит» із результатом 52:34. У чоловічій команді стабільну й результативну гру в ході турніру показали Віктор Кваша – 45 очок, Олег Пелех – 33 очка. Жіноча команда «Карпатські ведмедиці» в своїй підгрупі зайняла 1 місце, перемігши відповідно команди з Брно 37:35 та Праги 62:60, а в грі за золоті медалі в упертій боротьбі поступилася команді «Бест Оф» із Праги 47:56. Кращими гравцями у нашій жіночій команді були визнані Вітковська Лілія – 32 очка та Кобзар Тетяна – 29 очок.

За підсумками виступів мукачівські команди від організаторів турніру отримали кубки, грамоти, дипломи та футболки з логотипом турніру. Під час перебування на змаганнях наші ветерани ознайомилися з історичними та пам’ятними місцями старовинного м. Клатове, відвідали Прагу й Відень, а господарі турніру під час святкової вечері організували вечір знайомств.