Чопські прикордонники бігають найшвидше

26 травня в Боздоському парку було проведено легкоатлетичний крос на першість ФСТ «Динамо». У змаганнях взяли участь 9 команд.

На цей раз гостра боротьба розгорнулася за 2-5 місця – чотири команди розділяло всього 13 очок. Переконливу перемогу здобули легкоатлети Чопського прикордонного загону, яких готував до змагань Андрій Яремус. Чудовий подарунок до Дня прикордонника, яке відзначали у суботу, 28 травня!

У жінок на дистанції 1000 метрів перемогла Ірина Арпетюнова (Мукачівський прикордонний загін) – 4 хв. рівно. Друге місце в Тетяни Маранчук, представниці Чопського прикордонного загону – 4,24 хв. Третє – представниці СБУ         О. Шебурової – 4,29 хв. Усього однією секундою  бронзовому призеру поступилася представниця УМВС Діана Донгова – 4,30 хв. У чоловіків на цій дистанції переміг представник Чопського прикордонного загону Олександр Романюк – 2,43 хв. Срібло виборов представник УМНС Андрій Комар – 2,55 хв. На третю сходинку п’єдесталу піднявся  Валерій Найман (УМВС) – 3,09 хв. Четверте місце з хорошим результатом 3,11 хв. посів представник КРУ Іван Колодій.

На дистанції 2000 м у чоловіків переміг Василь Беца – 6,05 хв. – Чопський прикордонний загін. Дмитро Лешко з УМВС фінішував другим – 6,42, а Василь Круцей з УМНС – третім – 7,09.
Непогані результати були показані в  бігу на 3000 м. Перемогу з часом 10,49 хв. здобув Дмитро Іваниш – УМНС. Друге місце в Романа Гаврилюка з Чопського прикордонного загону – 10,55, третє –  в Дмитра Янкового – УМВС – 11,02 хв., який фінішував на півкорпусу попереду Руслана Соскиди – УСБУ  – 11,02 хв.

У загальнокомандному заліку попереду збірна команда Чопського прикордонного загону. 190 очок (два перші та два другі місця). Друге місце в збірної УМНС – 176 очок, третє – УМВС – 169 очок. На четвертому місці команда УСБУ – 168 очок, на п’ятому – збірна Мукачівського прикордонного загону – 163 очки. Приємною несподіванкою стало шосте місце збірної КРУ – 116 очок, яка випередила команди ДПА, Департаменту виконання покарань, Чопську митницю.