На фініші ФК «Велика Копаня» розгромила «Старт»

З поверненням у команду Ігоря Ловски третю поспіль перемогу в першій лізі обласного чемпіонату здобув ФК «Велика Копаня». Підопічні Михайла Фурика на своєму полі вщент розгромили золотарівський «Старт».

Уже на восьмій хвилині зустрічі голом у ворота гостей зі штрафного відзначився Михайло Свищо. Копанці не переставали атакувати, однак зламати опір суперника змогли тільки під кінець матчу. За п»ятнадцять хвилин до фінального свистка той же нападник подвоює результат.

А в фінішній десятихвилинці «Старт» узагалі впав на коліна, пропустивши у свої ворота ще три голи. 5:0 – ФК «Велика Копаня» святкує переконливу перемогу. За грою своїх колишніх одноклубників у цей день на сільському стадіоні слідкував бронзовий призер чемпіонату України Юрій Чонка, якого команда привітала розкішним тортом з нагоди дня народження та першої серйозної нагороди у великому футболі.