У фіналі Ліги Чемпіонів Барселона заслужено переграла Манчестер Юнайтед

Каталонці перемогли червоних дияволів з рахунком 3:1.

Цьогорічний фінал Ліги Чемпіонів видався цікавим, але не надто драматичним та нервовим. Команди грали у доволі відкритий футбол, хоча й надто багато було гольових моментів – також не доводиться.

Манчестер почав значно жвавіше, і в перші 10 хвилина здавалося, що повністю нейтралізував середню ланку та напад Барси. Втім, темп, обраний манкуніанцями з перших хвилин гри, вони не витримали з 12-15 хвилини вже каталонці перебрали на себе лідерство.

Власне, підопічні Гвардьоли й забили перші: зробив це Педро з витонченого пасу Хаві.
Деморалізований Манчестер Юнайтед доволі швидко прийшов до тями і зусиллями Руні та Гігза зміг зрівняти рахунок ще до перерви.

Однак в другому таймі вже боротьби не вийшло. У Манчестера не було гольових моментів, а Барса відзначилася двічі: другий гол забив Леонель Мессі ударом з-за меж штрафного майданчика, а третій гол-красень провів Вілья.

Відтак, Барселона вчетверте виборола цей трофей.