Виноградівський "Севлюш" знов перемагає

У неділю в черговому турі обласного чемпіонату виноградівський ФК «Севлюш» на своєму полі приймав «Ялинку» з Великого Бичкова. Підопічні тренера Ігоря Кабиша вийшли на поле з установкою неодмінно перемагати.

Три поразки поспіль від фаворитів першості відкотили команду аж на восьме місце в турнірній таблиці. Тому тільки перемога здатна була зняти неприємний тягар невдач з  футбольної дружини міста і реабілітувати її в очах уболівальників. І з цим завданням виноградівці справились на всі сто відсотків.

Уже на старті матчу головний бомбардир «Севлюша» Олександр Грицкевич мав чудову можливість відзначитися, однак в заключному моменті атаки йому забракло точності. Після удару низом м»яч просвистів мимо воротаря, але й мимо воріт. Більш влучно Олександр пробив головою на 16-й хвилині першого тайму, змусивши гостей починати атаки з середини поля -1:0.

Активністю у цей день відзначався й інший нападник «Севлюша» Іван Буряс. Під кінець першої сорокап»ятихвилинки він робить влучний постріл, однак просто в руки голкіперу. Отож футболісти пішли на перерву з мінімальною перевагою севлюшців.

Слід віддати належне нашим хлопцям – у другому таймі вони не зупинилися на досягнутому і, незважаючи на втомливу тридцятиградусну спеку, продовжували невпинно бомбардувати суперника. «Ялинка» низько зігнулася перед вихором атак  і лиш зрідка відповідала млявими контратаками. А наші бороші,  як то кажуть, були на куражі.

Чудовий стандарт виконав Віктор Микуляк з лінії штрафного майданчика великобичківців, але м»яч влучив у перекладину. Міг відзначитися голом і Олександр Міца. Та забивали у цей день тільки Олександр Грицкевич та Іван Буряс. У середині другого тайму Сашко відмінно розібрався із захистом гостей і обвідним ударом в нижній лівий кут воріт подвоїв результат.

А заключну крапку в грі поклав невтомний Йоніко, який  обіграв голкіпера і холоднокровно відправив м»яч у порожні ворота суперника. 3:0! Такої гри і такого результату нарешті дочекалися від своїх улюбленців виноградівські уболівальники.