Мукачівські "Яструби" вибороли 5 нагород з шинкіокушинкай карате (ФОТО, ВІДЕО)

Здобуток мукачівців на «Кубку Львова»: три золоті медалі, 1 — срібло та 1 — бронза.

Змагання з шинкіокушинкай карате, серед дітей 2011-2004 р. н., проходив у Львові. За медалі боролися близько 620 учасників з різних регіонів України. .

Ну і звичайно, не залишилися осторонь цих змагань і юні каратисти із Закарпаття.

Молодіжний клуб «Яструб», на чолі зі своїм тренером Сергієм Матьковскі, привезли зі Львова 5 нагород — три з яких золото, 1 — срібло та 1 — бронза.

Чемпіонами турніру стали: Сірак Вікторія, Канчій Михайло, Турченко Анна, срібло виборов Пазуханич Назар, а бронза дісталась Шершуну Юліану.

В підсумку, за результатами змагань, Молодіжний Клуб «Яструб» здобув на турнірі 3 командне місце та отримав бронзовий кубок змагань.

Дивіться також: Міський голова Мукачева нагородив юних каратистів, які щоразу привозять нагороди