Закарпатський Минай вдома обіграв Верес

Ужгородські футболісти перед кубковою грою проти Динамо здолали рівненський Верес із рахунком – 2:0

Хоча сказати що гра була простою не можна. Перший тайм був хоч і під контролем Минаю, та голів забитих не було. Зокрема дуже добре суперник діяв в обороні. Команда із Рівного свідомо грала від захисту, але поодиноко відбувалися контратаки, які завершувалися небезпекою біля наших воріт.

Що стосується господарів, то тут Ігор Харьковщенко дав трохи відпочити і лідерам команди, адже у середу на команду чекає мабуть матч року. Тим не менш молоді виконавці Минаю показали якісний футбол.

Другий тайм знову за Минаєм. Ужгородці притисли суперника до воріт і лише залишалося забити гол. На 64 хвилині після декількох спроб забити закарпатці нарешті відзначились. Микуляк подав кутовий, Кобін скинув головою у карний майданчик, Стасюк підправив, а Гегедош з трьох метрів «розірвав» ворота суперника – 1:0.

А на 79-хвилині Микуляк вже став асистентом голу Беци. Микуляк навісив із лівого флангу, а Беца ударом головою перекинув голкіпера Вереса – 2:0. Цей рахунок став підсумковим, але нагод у нашої команди було достатньо, аби виграти цей матч ще з більшим рахунком.

Цією перемогою Минай повернув собі лідерство у чемпіонаті, адже Калуш вдома програв хмельницькому Поділлю – 0:1.

Дивіться також: В кінці жовтня закарпатський Минай зіграє з Динамо