Минай здолав Миколаїв у кубку України

У матчі 1/16 фіналу Кубку України підопічні Ігоря Харьковщенка здобули перемогу і вийшли у наступний раунд змагань.

Матч середи для нашої команди вийшов доволі вдалим. Гравці Минаю не зважаючи на тяжку гру у чемпіонаті з Калушем розпочали кубкову гру дуже впевнено. Не дивлячись на те, що Миколаїв команда першої ліги, ужгородці грали знову першим номером.

Перші моменти почали з’являтися біля воріт суперника вже на перших хвилинах. Удари Кобіна та Гегедоша впевнено брав голкіпер, а спроби атакувальних проходів Копоовця та Нурієва ліквідовували захисники.

Миколаївці такої активності від господарів поля чекали. На це натякали дії футболістів із портового міста. Вони грали строго у позиційний футбол, а їхня дисципліна не давала закарпатцям створити дійсно щось небезпечне.

У другій половині першого тайму миколаївці все ж таки розкрилися. Почав рости і відсоток помилок. Одна із таких сталася на 35 хвилині.

Беца із правого флангу навісив у карний майданчик, а там Гегедош відкинув на Кополовця, той пробив, але голкіпер відбив. Наш гравець був перший на добивання, але йому завадив захисник – не без порушення правил. Пенальті пробив Кобін – 1:0.

У другому таймі минайці обертів не збавили. Вже на 50 хвилині міг подвоювати рахунок Гегедош, але вирішив відкласти свій гол на вісімнадцять хвилин. А от на 68 хвилині Гегедош забив. Чудова атака Миная вже вкотре завершується голом саме Роберта. З кутового подавав Микуляк, а у карній майстерно зіграв головою Гегедош – 2:0.

І така перевага над командою вищою за рангом не завадила нашим футболістам і надалі дотримуватися атакувального футболу. На 71 хвилині вже Гегедош віддав асист Пиняшку, а той з десяти метрів відзначився своїм дебютним голом на професійному рівні – 3:0.

Миколаївці спромоглися на гол престижу. Берко пробив штрафний, а от голкіпер Минаю Мелашенко помилився і пропустив. У підсумку впевнена перемога ужгородців – 3:1.

Тепер команда Ігоря Харьковщенка буде грати в 1/8 фіналу де у боротьбу вступають і гранди українського футболу. Вже згодом дізнаємось суперника Минаю.

А наступний домашній матч минайці проведуть у суботу 30 вересня проти ФК «Поділля» Хмельницький.