Минай познущався над Калушем

Друге коло другої ліги розпочалося із битви титанів чемпіонату. Минай приймав у себе вдома лідера чемпіонату ФК «Калуш».

Перший тур на Івано-Франкіщині наша команда програла. Тоді Калуг забив гол на четвертій хвилині, який і вирішив долю переможця. На цю гру Ігор Харковщенко кардинально змінив тактичну схему своєї команди. Якщо лінія захисту лишилася не змінною, то в атаці відбулися суттєві тактичні зміни. Гравець основи Нурієв лишився в запасі, а от його позицію зайняв Кобін, який діяв ближче Гегедошу. Також атаці тепер допомагав і Пиняшко. Гру не можна було назвати у три форварда, але це було наближено до неї.

Перший результат такий тактичний хід тренера вже приніс на сьомій хвилині. Кобін прострілив у карний майданчик, а там Стасюк дав пас на Пиняшко, той міг бити, але вирішив віддати Гегедошу, який був у більш вигіднішій позиції. Роберт з чотирьох метрів ледь не розірвав сітку воріт гостей – 1:0.

Ще через хвилину дальній удар Пиняшка міг подвоїти перевагу своєї команди, а ще через пару хвилин вже момент був у Гегедоша. Активна атакувальна гра господарів поля змушувала калушан помилятися. Цим простором користувалися наші гравці. Беца навішує у штрафну, там Гегедош не може пробити і м’яч відскакує до Кополовця, а той вдарив з такою силою, що не всі зрозуміли куди влучив «шкіряний», адже сфера так відбилася від сітки, що вилетіла з воріт не рухаючи її – 2:0.

Два пропущені м’ячі за п'ятнадцять хвилин змусили тренера Калуша робити заміни ще у першому таймі. Забігаючи наперед він використав три опції у першій половині. Але це не змінило малюнку гри. Минай продовжував просто чавити суперника. І хоч голами атаки не завершилися, то нервів наш клуб попсував гостям добряче.

Другий тайм відверто пройшов по сценарію Минаю. Команда Харьковщенка грала від рахунку. Багато сил не використовувала. Але і Калуш не нагнітав. Склалося таке враження, що команда з Івано-Франкіщини змирилася із програшем у матчі.

Все було бездоганно у діях господарів. Моменти створювались, а голкіпер Минаю жодного разу не вступав у гру серйозно. На 85 хвилині Лобода мав стовідсоткову нагоду, але після його удару «шкіряний» влучив у поперечину. Ще могли відзначитися Кобін, Пиняшко та Шпак.

Минай перемагає і обганяє Калуш у турнірній тарблиці. Більш того Минай очолює Другу лігу, адже Академія Черкащина програла вдома Поліссю.

Наступний матч у Миная запланований на 26 вересня проти МФК «Миколаїв». Це буде гра у рамках Кубку України.