Ліга Європи: Динамо миром розійшлось з Астаною

Матч 1 туру Ліги Європи Динамо-Астана закінчився з нічийним рахунком 2:2

В Києві на НСК "Олімпійський" завершився матч 1-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому київське "Динамо" приймало "Астану" з Казахстану. Столичні клуби забили по 2 м'ячі одна одній.

Киянам вже на 11-й хвилині вдалось відкрити рахунок. Віктор Циганков зіграв у стінку з Віталієм Буяльським, який ідеально скинув м'яч на партнера, і той метрів з 20-ти пробив точно під штангу - 1:0.

Команда з Казахстану не забарилась з відповіддю. Вже на 21-й хвилині гості зрівняли рахунок. Кабананга з правого флангу навісив точно на голову Аничичу, який з лінії воротарського розстріляв ворота - 1:1.

Динамо вже в доданий арбітром час, на 45+2 хвилині, після нехитрого навісу Вербича на Дениса Гармаша, який фактично розстріляв порожні ворота - 2:1.

Після перерви динамівці не змогли збільшити перевагу. І вже традиційно, в доданий арбітром час на 90+5 хвилині, пропустили другий м'яч і не змогли здобути навіть скромну перемогу над не найсильнішим суперником на старті єврокубка, задовольнившись нічиєю - 2:2.