Минай впевнено переміг Буковину (ФОТО)

У матчі 9-го туру Другої ліги України наша команда забила у ворота чернівецької команди три сухі м’ячі. І хоч матч із перших хвилин не складався для наших хлопців, вони все одно зуміли знайти сили перервати свою серію невдач.

Це була чергова гра, яка розпочалась під диктовку підопічних Харьковщенка. Повернувся до складу лідер Василь Кобін. У повній готовності був Кополовець. Та от попереду було важко. Гегедош шукав простору серед дисциплінованих захисників Буковини. Слід зазначити, що гості зосередились на захисті із перших хвилин і вперед не йшли без стовідсоткових нагод. Але їх майже не було.

У середині тайму наша команда створила першу серйозну нагоду і Гегедош навіть забив, але арбітр матчу гол відмінив через офсайд.  Але гол назрівав і серед декількох моментів був і той один у роздягальну. Свою майстерність згадав Кополовець, який отримавши пас від Микуляка накрутив суперників і навісив у карну зону. Там Гегедош був сам перед воротами. Розтріл з п’яти метрів головою – 1:0.

У другому таймі Минай став більш агресивним. Вже через п’ять хвилин після свистка вони змусили голкіпера Чернівців витягати м’яч із сітки своїх воріт вдруге. Василь Кобін отримавши м’яч в центрі поля на лідерських якостях обійшов трьох суперників і відігрався у «стінку» з Гегедошем, що дало Василю вийти віч-на-віч з голкіпером гостей, а впевненість і особисті якості Кобіна дозволили йому без проблем забити свій перший м’яч за Минай.

На 69-хвилині Михайло Кополовець поклав крапку у цьому матчу реалізувавши своє побачення із Степаненком без особливих зусиль. Та от у цьому матчі можна було забивати більше. Загалом моменти були і до останнього голу і після нього. Проте футбольна фортуна вирішила що трьох м’ячів достатньо для впевненої перемоги.

Отже за регламентом змагань перше коло у Другій лізі завершено. Минай продовжує перебувати на третій сходинці, але маємо хорошу звістку із Черкас де місцева команда, яка йде на другій сходинці, поступилася рівненському Вересу. Лідер чемпіонату Калуш свою гру зіграє 16 вересня.

Наступна гра для нашої команди 22 вересня домашня і вона саме проти лідеру Калуша.

«Минай» - «Буковина» 3:0

Голи: Гегедош, 45+1 (1:0), Кобін, 52 (2:0), Кополовець, 68 (3:0)

«Минай»: Мелашенко, Беца (Смокоровський),  Гавриленко, Гегедош (Шпак), Кобін, Кополовець (Пиняшко), Микуляк, Нурієв (Лобода), Образцов (Минайленко), Ощипко, Стасюк

«Буковина»:  Степаненко, Кузів (Кузів), Герасимчук, Віксич, Павлюк, Рудич, Раулюк, Заїченко (Маскевич), Мелконян, Луцик (Жумига), Боженко (Мунтян)

Попередження: Шпак - Кузів, Раулюк, Мелконян, Боженко

Арбітр: П. Дубровець (Житомир)