Динамо обіграло чеську Славію та йде далі у Лізі Чемпіонів (ВІДЕО)

У дуже важкому матчі в Києві український клуб зміг здолати суперника з рахунком 2:0. Хоча чехи билися до кінця, і одного разу навіть забили гол, але арбітр його відмінив.

За киян відзначилися Вербич та Беседін. По одному голу було в кожному з таймів.

Таким чином, Динамо виходить у плей-офф Ліги Чемпіонів – останній рубіж перед груповим етапом.

Деталі по голах: На 11-й хвилині, Беньямін Вербич відкрив рахунок, а вже на 74-й хвилині, Артем Бесєдін подвоїв перевагу своєї команди. З урахуванням результату першого матчу (1:1), кияни впевнено переграли суперника і вийшли в заключний раунд кваліфікації - плей-офф - Ліги чемпіонів. Матчі вирішального раунду за право зіграти в основному турнірі ЛЧ відбудуться 21-22 і 28-29 серпня.