«Минай» програв 3:2 у Тернополі

У четвертому турі Другої ліги України футбольний клуб «Минай» гостював у Тернополі. Гра із тамтешньою «Нивою» була багатою на голи.

Після гри із «Чайкою» Ігор Харковщенко мав питання до деяких футболістів та кардинально склад не змінював.  Не було Кополовця із старту, але по Михайлу видно, що вікові футболісти втомлюються навіть у Другій Лізі.

З перших хвилин гравці ФК «Минай» розпочали агресивно. Взагалі грати першим номером це прерогатива Ігоря Харковщенка. Дуже добре діяла зв’язка між Нурієвом та Гегедошем. Останній був надзвичайно активним. Мав декілька напівмоментів, які ударами по воротам не завершилися.

У відповідь «Нива» намагалася вирватися у контратаки, але захисники закарпатського клубу діяли впевнено, щоправда перші десять хвилин. На 12 хвилині наша команда виборола право на кутовий, який виконала не впевнено, а захисник «Ниви» виносом м’яча зі своєї половини поля знайшов у атаці самісінького Олексія Литовченка. Форвард «Ниви» на швидкості обійшов Допілку і пробив у протихід Бабенку – 1:0.

Швидкий гол не вибив із колії гравців «Минаю». Вони продовжили свої атакувальні редути на ворота тернопільчан. На 17 хвилині Нурієв закинув на Гегедоша, а тому завадив вдарити по воротам захисник Тернополя. А от зробив він це порушивши правила у власному штрафному. Арбітр поклав пенальті, а господарі поля навіть не сперечалися. Гегедош сам встановив «сферу» на точку і впевнено забив – 1:1.

Здавалося той факт, що «Минай» швидко відігрався має допомогти гостям продовжити свою справу, але знову контратака «Ниви». На 22 хвилині Іван Олексієнко отримавши скидку від партнера у карному майданчику гостей розстріляв ворота Бабенка з восьми метрів 2:1. Сталося це після подачі кутового і мабуть винити тут треба центральних захисників, які не розібралися із гравцями суперника.

Та із звичного атакувального футболу це «Минай» не збило. Щоправда дивідендів це крім небезпечних ударів не приносило. Добре пробивав Нурієв, та голкіпер витягнув м’яч із кута воріт. Був момент і у Пиняшка та тому не вистачило кількох сантиметрів, аби «шкіряний» зайшов під стійку.

Другий тайм розпочався із заміни Ігоря Харковщенка. Замість ветерана-голкіпера Дмитра Бабенка на полі з’явився молодий Владислав Сидоренко. І хоч вини голкіпера у пропущених м’ячах не було можливо Дмитро отримав пошкодження.

«Минай» продовжив намагання на відіграш. Декілька кутових на стартових хвилинах другого тайму до небезпечних моментів не призвели. А от вийшов би удар у Гавриленка на 50-хвилині сильнішим, то побачили б красень гол, а так тільки удар в кут, який впевнено бере голкіпер.

Наступні 15 хвилин проходять під диктовку закарпатців, та от одна тенденція до воріт вони доходять, а бити не хочуть. Ніхто із футболістів не бере на себе відповідальність. Пиняшко мав непоганий шанс пробити з карного, але чомусь відкинув м’яч п’ятою на партнера та і то не точно, а Гавриленко маючи простір не завдає удару з гострого кута, а віддає пас на Гегедоша, який був накритий двома захисниками.

В підсумку атакувальних дій на «Минай» чекала контратака від суперника. Олексієнко навісив у штрафну ужгородців, а там Литовченко випередив Ощипка і головою забив третій – 3:1.

Не дивно, що після цього голу закарпатці трохи підсіли. «Нива» мала безліч моментів, щоправда не стовідсоткових. Надію гостям міг подарувати Гегедош, але він не переграв «стражу воріт» вийшовши віч-на-віч на 72 хвилині.

Останні хвилини були драматичні. Тут і не забитий пенальті від «Ниви». Ощипко порушив правила у карному, а до м’яча підійшов Литовченко у здобутку хет-трику та влучив у стійку. Тут і останні надії «Минаю», які розбивалися об скелю збудовану двома лініями захисту суперника. І гол від Шпака, який подарував ще декілька хвилин запального футболу.

Що до голу Шпака, то тут помилка від голкіпера «Ниви». В непотрібний момент він вийшов із воріт і невдало зіграв на виході. Шпак цим скористався і забив у пусті ворота – 3:2.

Одразу ж міг відзначатися і Нурієв. Але із близької дистанції він не влучив у ворота.  Гравці «Ниви» відчувши, що у «Миная» лишилися сили почали відверто тягнути час. У гравців почало зводити ноги і вони потребували допомоги лікарів.

В підсумку перемога тернопільчан. Що хотілося додати, а те що «Минаю» не вистачає ще декілька хороших досвідчених гравців.

Наприклад таких, як Допілка. От вкотре відувається вік Кополовця. Такий же самий рівень демонструє не молодий Микуляк. Радує звичайно кількість молодих і якісних футболістів у закарпатців, але підсилитися двома-трьома гравцями варто.