Дворазовий чемпіон. Франція виграла ЧС-2018 (ВІДЕО)

У фіналі Чемпіонату світу з футболу зустрілися збірні Франції та Хорватії. Найсильнішими виявилася Франція яка перемогла хорватів з рахунком 4:2.

Загалом у фіналі було забито одразу шість голів – по три у кожному з таймів. Розпочав з автогола Манджукич, який став першим гравцем, який відзначився автоголом у фіналах Чемпіонату світу. Зрівняти рахунок хорватам вдалося зусиллям Перішича. У другому таймі французи оформили розгром забитими м’ячами Погба, та Мбаппе. Шостий гол у матчі – у виконанні Манджукича.

Не обійшлось без скандалу: "відзначилися" Pussy Riot – вони вибігли на поле в рамках акції "Міліціонер вступає в гру".

У Франції сотні тисяч людей зібралися на вулицях різних міст, щоб відсвяткувати перемогу національної збірної у фіналі чемпіонату світу з футболу. Зокрема у столиці Франції Парижі найбільш масові святкування проходили на Єлисейських полях, де у фан-зоні працювали 4 тис. поліцейських і жандармів.

Але святкування виявилися не спокійними. Низка заворушень сталися у середмісті Ліона, де у вуличних святкуваннях взяли участь 20 тис. людей. Група людей закидала поліцейських ракетами, у відповідь правоохоронці також застосували сльозогінний газ. Близько півночі сили безпеки вирішили евакуювати Єлисейські поля, людей розганяли з допомогою водометів.

Не обійшлось й без жертв. У місті Сан-Фелі місцевий житель на автомобілі так захоплено відреагував на перемогу збірної, що не помітив двох припаркованих автівок, врізався у них, а потім протаранив дерево. В результаті аварії чоловік загинув. У місті Ансі один з футбольних фанатів загинув після того як стрибнув у канал і зламав шию.