Знай наших: Закарпатський прикордонник у складі збірної допоміг вибороти "золото" у Мілані (ФОТО)

Чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків та жінок пройшов днями в італійському Мілані.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 27-ми країн світу, у тому числі й українського прикордонного відомства.

Як ідеться у повідомленні ДПСУ, за підсумками змагань молодший  сержант  з Закарпаття Василь Потокій у двоборстві – вагова категорія 74 кілограмів, прапорщик Ольга Масловець у вправі ривок – вагова категорія 75 кілограмів, сержант Василь Михайлінчик у двоборстві – вагова категорія 80 кілограмів, а також старший прапорщик Володимир Поручіков у вправі довгий цикл – вагова категорія 87 кілограмів вибороли золото та звання чемпіонів світу.

Ще одне вагоме досягнення зробив молодший сержант Максим Олійник у двоборстві, у ваговій категорії понад 95 кілограмів, він посів друге місце та отримав звання срібного призера чемпіонату світу.

А ще, головний тренер Спортивного комітету підполковник Андрій Яремус у двоборстві – вагова категорія 95 кілограмів виборов також золото та звання чемпіону світу серед ветеранів.

Також зазначається, що в загальнокомандному заліку збірна України серед 27 країн світу посіла 3 місце.