Закарпатець виборов І місце у Чемпіонаті України з гірського бігу (ФОТО)

У суботу, 16-го червня у селі Воловець, що на Закарпатті відбувся Чемпіонат з гірського бігу (вгору).

Як розповідають організатори,  у категорії дорослі спортсмени змагалися на дистанції 12 км (з набором висоти 1200 метрів). Участь у чемпіонаті взяла рекордна кількість людей —  65 осіб.

Так, за результатами боротьби, перемогу виборов закарпатець Сергій Расчупкін (58:33). Друге місце за Анатолієм Бондаренком (59:17) з Дніпропетровщини. Третім став киянин Сергій Попов (1:03:37), пише видання Жорстка атлетика.

— Дуже задоволений, бо вже третій рік поспіль виграю Чемпіонат України з гірського бігу і втретє відібрався на ЧС першим номером. Боротьба була дуже жорстка, лише на останньому кілометрі я зміг відірватись і виграти 45 секунд!, - зазначив Сергій Расщупкін.

За його словами, траса відповідала нормам класичного гірського бігу і по складності відповідала трасі Чемпіонату Світу.

Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату світу з гірського бігу (вгору), який відбудеться 14-15 вересня у Андоррі (м.Канілло).

Дивіться також: Мотоспортсмени з Мукачева вибороли 1 місце на етапі Кубку України