Реал виграв Лігу Чемпіонів. Втретє поспіль

У фінальному матчі в Києві мадридці перемогли Ліверпуль з рахунком 3:1. І щонайменше 2 пропущені британцями голи точно на совісті воротаря Каріуса.

Загалом, це вже 13 перемога Реала з 16 фіналів у Лізі Чемпіонів, і третій поспіль. Мадридці були фаворитами фінальної гри, і виправдали очікування букмекерів та експертів.

Однак, не все так було однозначно за ходом матчу, адже Ліверпуль почав впевненіше та агресивніше. Лише під кінець першого тайму Реалу вдалося вирівняти гру. Перша половина завершилася нульовою нічиєю.

А ось другий тайм видався гольовим і скандальним, і на жаль для Ліверпуля завдяки його воротарю. Спершу Каріус, вводячи рукою м'яч у гру, фактично влучив у ногу Бенземи, і так Реал відкрив рахунок. Дуже швидко завдяки голу Мане Ліверпуль зрівняв рахунок.

Однак 2 голи Бейла принесли Реалу перемогу: перший гол валієць забив ножицями через себе, а другий - дальнім пострілом і помилкою воротаря Ліверпуля.