Футбол заради ЗСУ: "Минай" та "Севлюш" провели благодійний матч

Головною ціллю матчу було зібрати кошти на потреби Збройним силам України.

Рахунок відкрили гості. Байдал скористався помилкою захисників, відібрав м’яч і реалізував вихід сам на сам з Козарем ? 0:1. Більш досвідченні гравці збірної «Минаю» володіли територіальною перевагою, але неочікувано забили господарі. Чонка хитро «по-ліверпульські» розіграв кутовий з Овчінніковим, а той віддав у воротарський майданчик Чедрику, який у дотик влучив у ціль ? 1:1.

Згодом до гола Чедрик додав асист, а відзначився ? Овчінніков. Нападник «Севлюша» ударом з лінії штрафного майданчику застав зненацька Кемкіна ? 2:1.

«Минай» зрівняв під завісу першого тайму: 11-метровий реалізував 38-річний Матвій Бобаль.

У другому таймі було багато боротьби, а забивали лише минайці. Станкович з гострого кута потужно запустив поміж руками воротарю ? 2:3. А за декілька хвилин до фінального свистка Голуб зняв питання про переможця. Він самотужки розібрався на лівому фланзі з двома захисниками і м’яко вдарив в ціль над голкіпером ? 2:4.

Варто зазначити, що професійний клуб "Минай" запустив серію благодійних товариських матчів та збирає важливі кошти для армії під час війни з росією.