Збірна України перемогла Шотландію у плей-офф раунді відбору ЧС-2022 (ВІДЕО)

В середу, 1 червня, збірна України зустрілася з Шотландією у плей-офф відбору чемпіонату світу-2022.

Після півгодинною гри на рівних, збірній Україні вдалося вийти вперед вже у першому таймі. Нападник команди Андрій Ярмоленко на 33-ій хвилині матчу забив перший перший гол збірній Шотландії.

Руслан Маліновський віддав геніальну передачу з глибини поля прямо на хід Ярмоленку. Андрій уникнув офсайду та красиво закинув м'яч за комірець голкіперу Шотландії. Яремчук у тій атаці перебував у положенні поза грою, але він не доторкався до м'яча. Україна у феєричному стилі повела у рахунку – 0:1.

Гол Ярмоленка став першим та останнім у першій 45-хвилинці.

Другий тайм українці почали зі штурму воріт суперника, що принесло успіх. Вже на 49 хвилині Роман Яремчук головою забиває другий гол збірної України. Олександр Караваєв класно подав прямо на голову Яремчуку. Роман, який прибіг у воротарський майданчик суперника, головою перевів м'яч у сітку шотландських воріт.

За 10 хвилин до закінчення основного часу Шотландія скорочує різницю в рахунку - 2:1 на користь України. На 80-й хвилині Шотландія відквитала один гол. М'яч таки перетнув лінію воріт після удару від Макгрегора, коли у цьому епізоді дуже невпевнено зіграв Бущан. Степаненко намагався стати на заваді голу, але вибив м'яч вже за лінією воріт – 1:2.

Проте, на останній секунді Артем Довбик забиває 3 гол у ворота Шотландії, чим забезпечує перемогу збірної України. Довбик вибіг віч-на-віч з голкіпером. Але Артем дуже довго вагався з ударом. Захисник встиг добігти та вибити м'яч з-під ноги нападника.

Зубков змарнував неймовірний момент вже у компенсований до матчу час. Довбик поставив крапку у матчі – 1:3.

Для того, що вийти до групового етапу Чемпіонату світу, збірній України необхідно здолати збірну Уельсу.