Шахтар виграв Кубок України (ФОТО, ВІДЕО)

Це вже 12 кубок для гірників. Цього разу Шахтар виграв трофей у фінальному двобої проти київського Динамо, перемігши з рахунком 2:0.

Донеччани виглядали сильнішими, хоча Динамо намагалося боротися до кінця. За рахунку 1:0 на користь гірників, Артем Беседін мав на 55 вхилині 100% момент, але не зміг обіграти П'ятова, вийшовши фактично з воротарем гірників сам на сам. Якщо б забив, то можливо інтрига повернулася в двобій.

Усі голи були забиті в 2-ому таймі. Вже на 47 хвилині Шахтарю вдалася швидка контратака: Фред швидко дав на правий фланг на Бутка, який протягнув флангом і якісно прострілив на Ферейру, який у падінні замкнув простріл. Бурда не встиг за аргентинцем.

Другий гол було забито на 61 хвилині, і він, мабуть, на совісті голкіпера Дениса Бойка: Ракицький пробив зі штрафного по центру воріт, але Бойко почав "читати" епізод і помилився.

Обибва голи ви можете переглянути у відео.

Також радимо переглянути огляд матчу від прес-служби ФК "Шахтар", де зібрано більшість гострих моментів матчу.

Фінал пройшов у Дніпрі. До цього матчу і Динамо, і Шахтар мали в своєму активі по 11 кубків України. Для Шахтаря цей трофей став 3-м поспіль.