У Берегові визначили чемпіона області зі спортивного боулінгу (ФОТО)

Це перший офіційний чемпіонат області зі спортивного боулінгу на Закарпатті.

Днями, 4-6 травня у місті Берегово, відбувся фінал чемпіонату Закарпатської області зі спортивного боулінгу.

Як розповідають організатори, змагання проходили в 9 етапів. Перший етап чемпіонату було проведено в м.Рівне, 2-6 етапи відбулись в смт. Вишково, 7-9 етапи з фінальною частиною відбулися в м.Берегово.

Загалом у змаганнях взяли участь 36 чоловіків та 14 жінок з Мукачева, Сваляви, Львова та Рівного.

У напруженій боротьбі, за результатами Чемпіоном Закарпатської області став Віктор Попович з Мукачева.

Друге місце посів Віктор Панило зі Львова, третє місце отримав Володимир Сенько зі Сваляви.

У жіночому заліку усі призові місця дісталися спортсменкам зі Львова, а почесне четверте місце виборола Марія Кобулей зі Сваляви.

Усі призери були нагороджені грамотами та медалями, а переможці отримали цінні призи від організатора змагань.