Україна в запеклій боротьбі поступилася Росії у півфіналі чемпіонату Європи з футзалу

Збірна України не змогла вийти до фіналу чемпіонату Європи з футзалу, поступившись з рахунком 2:3 Росії.

Як повідомляє видання НВ, команда з РФ відкрила рахунок на 2-й хвилині, коли після рикошету голом відзначився Антон Соколов.

До другого пропущеного м’яча суперник України міг забити ще двічі, але цього разу воротар синьо-жовтих зіграв успішно.

Росіяни забили знову на 15-й хвилині, коли перший удар Афанасьєва припав у поперечину, з другої спроби росіянин Україні не пробачив.

І все ж одразу ж Євген Сірий класним низовим ударом розпечатав ворота опонентів і скоротив відставання в рахунку.

Спроби українців зрівняти рахунок у другому таймі не мали успіху, тоді як росіяни змогли забити третій гол — це Ніязов ударом у падінні відправив м’яч у ближній кут.

Україна наприкінці гри спромоглася звести відставання до мінімуму завдяки голу Абакшина, після чого отримала право на пенальті, проте Шотурма його не реалізував.

Україна — Росія 2:3. Збірна України з футзалу зіграє за третє місце на чемпіонату з тим, хто програє в матчі Португалія - Іспанія.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.