Олімпіада 2018: закарпатець Ковбаснюк — у 50-ці найкращих

Відбулися змагання зі швидкісного спуску, в яких Іван Ковбаснюк відстав від переможця всього на 8 секунд.

Наш земляк Іван Ковбаснюк зайняв 49-у сходинку в швидкісному гірськолижному спуску на Олімпіаді-2018 у Південній Кореї.

Змагання кілька разів переносили, але врешті вони відбулися у Пхьончхані, і Ковбаснюк подолав дистанцію за 1:48.57 хв.

Від переможця, норвежця Акселя Лунда Свіндаля, Іван відстав лише на вісім секунд.

На ці змагання було заявлено 57 спорстменів, та двоє з них не вийшло на старт, а двоє не фінішувало. Отже закарпатець став п’ятим з кінця серед усіх, хто дійшов до фінішу.

Команда з  Норвегії виборола срібну медаль – її здобув Х’єтіль Янсруд. На третьому місці фінішував Беат Фойц зі Швейцарії.

XXIII Зимові Олімпійські ігри-2018. Гірськолижний спорт. Чоловічий швидкісний спуск