Нурієв забив минайцям: Закарпатський "Минай" на останніх хвилинах втратив перемогу

В середу, 24 листопада, пройшов матч УПЛ "Минай" - "Колос", який мав бути зіграний ще у серпні.

На старті першого тайму впевненіше виглядав "Колос", але жодного моменту біля воріт Кучера створити вони не зуміли. "Минай" вичікував, а потім забрав ініціативу. Незважаючи на активізацію закарпатців, перший тайм завершився нульовим рахунком.

Вже за чотири хвилини другого тайму "Минай" заробив пенальті — Павловець збив Ахмедзаде, внаслідок чого арбітр призначим 11-метровий. Біля м'яча опинився свіжий Книш, який точним ударом у кут доправив м'яч у ворота. 1:0 на користь "Минаю".

Натомість тренер "Колоса" почергово пустив у бій трьох атакувальних футболістів – Нурієва, Сітчінаву та Ренана.

Вже під кінець матчу, на 90+4, легенда "Минаю" Анатолій Нурієв засмутив свою екс-команду, забивши зі стандарту прямим ударом.

В підсумку "Минай" не зміг вирвати перемогу від "Колоса". Гра закінчилася з рахунком 1:1.