Ліга Чемпіонів: "Динамо" програло "Баварії" у Києві

Столичне "Динамо" у матчі Ліги Чемпіонів програло удома проти "Баварії" з рахунком 2:1.

Матч почався активно з боку киян. Вже на початку матчу Миколенко небезпечно прострілив у карний майданчик – захист німецького клубу вивів на кутовий.

Перший гол не змусив себе довго чекати. Вже на 14 хвилині Роберт Левандовськи шедевральним ударом через себе закинув м’яч у сітку воріт Бущана.

До кінця тайму обидві команди могли забивати – рятували по черзі то Бущан, то Ноєр, то захисники.

"Динамо" пропускає другий гол під кінець першого тайму. На 42 хвилині Кінгслі Коман метрів з 10 влучив у дев’ятку – 2:0.

На початку другого тайму динамівці могли забивати – Ноєр врятував динамівців після удару Шапаренка.

Тепер попередження отримав Буна Сарр, який вийшов хвилин 5 тому, після грубого фолу проти Віталія Буяльського. Штрафний бив Шапаренко – вище воріт.

На 70 хвилині "Динамо забиває" свій перший гол у цьому сезоні Ліги Чемпіонів – Циганков скинув на Гармаша у карний майданчик "Баварії" - той переграв німецького воротаря. 2:1.

Після першого голу кияни оживилися – мали ще декілька моментів. На 89 хвилині Циганков міг виходити сам на сам з Ноєром, проте захисники "Баварії" вибили м’яч на кутовий. Вже за дві хвилини Циганков знову прострілює та попадає у штангу.

Загалом кияни зіграли гарний поєдинок. У них, як і у німецької команди, по 5 ударів у рамку воріт, усього - 9 ударів.

Після цього матчу "Динамо" залишається на 4 місці з 1 забитим голом та 9 пропущеними - у них одна нічия та чотири поразки.