Закарпатський "Мункач" вдома не зміг перемогти вінницьку "Ниву"

У стартовому матчі 19-го туру Другої Ліги МФА "Мункач" та ФК "Нива" поділили очки. Закарпатський клуб перший забив гол, але утримати перемогу не зміг.

Перший тайм закінчився безрезультатно. А от в другому таймі, на 61-й хвилині "Мункач" отримав право на пенальті за гру рукою в штрафному майданчику. В підсумку Максим Гірний ударом по центру воріт відкрив рахунок.

Нива відігралася на 82-й хвилині – капітан вінницької команди Олександр Калітов головою замкнув подачу з кутового. Цей гол став останнім у матчі.

Нічийний рахунок 1:1 для "Мункача" став третім поспіль. Наразі закарпатці набрали 29 очок і посідають 6 місце групи А.