Перша ліга: ФК "Ужгород" виборов виїзну нічию у Горішніх Плавнях

У поєдинку 10 туру Першої ліги “Ужгород” здобуває заліковий бал на виїзді проти “Гірника-Спорт”.

На стартових хвилинах дещо активнішими були господарі. На 5 хвилині Михайло Готра кулаками відбив удар Клебера з-за меж штрафної.

На 19 хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мали вже “ужгородці”: Володимира Дурана вивели майже віч на віч з кіпером, однак хорошу реакцію продемонстрував Андрій Кліщук. Через хвилину страж воріт знову зіграв надійно після удару головою Олександра Аксьонова.

На 21 хвилині після подачі з флангу Вадим Яворський опинився неприкритим у штрафному майданчику закарпатської команди, однак, на щастя, пробити акцентовано не вийшло.

На 39 хвилині ще один небезпечний момент мали гравці “Гірника-Спорта”: з вигідної позиції пробивав Андрій Понєдєльнік, проте м’яч пролетів біля стійки.

А на 43 хвилині врятував вже Михайло Готра після удару з-за меж штрафної.

На старті другої сорокап’ятихвилинки Руслан Паламар гостро пробивав зі стандарту — кіпер “ужгородців” вкотре зіграв надійно.

На 56 хвилині був ще один дальній удар від Богдана Чуєва: Михайло Готра після відскоку від газону м’яч відбив.

А через дві хвилини небезпечно пробивав з перспективної позиції у штрафному майдачику Руслан Паламар: м’яч пролетів біля стійки.

На 75 хвилині знову було небезпечно у воріт “ужгородців”: Вадим Яворський намагався на дальній стійці закрити подачу з кутового: вчасно відвів загрозу Олександр Савошко.

Ще один гольовий момент, на щастя, не реалізували господарі на 79 хвилині: з кількох метрів пробивав Олександр Кожевніков — м’яч пролетів вище.

У підсумку, команди розписали мирову — 0:0. Це другий заліковий бал “ужгородців” пясля 10 турів.