Вигравали 0-2: "Минай" не втримав перемогу над "Альянсом" у кубковій грі

Матч у Сумах завершився перемогою господарів 3-2.

Початок матчу для закарпатської команди був неймовірний. Вже на 6 хвилині рахунок відкрив Кобак, який уник офсайду, протягнув м’яча до чужої штрафної, обіграв захисника і поклав у дальній кут – 0:1.

Через 6 хвилин закарпатці заробили стандарт, Коваленко його подавав з правого флангу і Вишневський головою забиває – 0:2.

На жаль, команда очевидно рано заспокоїлась і господарі зуміли відігратися вже через 4 хвилини. Знову, як і у грі з «Ворсклою», пропустили зі стандарту – відзначився Пісний.

Цей гол трохи шокував «минайців». І господарі цим користувалися, збільшуючи тиск на гостей. Проте ближче до середини тайму підопічні Василя Кобіна зуміли заспокоїти гру, проте вона і далі була на високих швидкостях. Наша команда здебільшого намагалася контролювати м’яч і виходити з оборони через довгі діагоналі – зрештою поле буле мокре і грати в короткий пас було не дуже зручно.

На 42-ій хвилині після помилки наших гравців на фланзі, Загинайлов з хорошої подачі звідти зрівняв рахунок.

Початок другого тайму теж був за господарями. Вони тиснули, вигравали підбори та контролювали м’яч. Змінити хід матчу Василю Кобіну вдалося завдяки замінам – центр посилив Лиховидько, а атаку освіжили Кулієв та Білоног.

Здавалося, що в останні 20 хвилин футболісти «Альянсу» суттєво підсили, і «минайці» повністю контролювали хід поєдинку. Але вони знайшли сили і за 8 хвилин до кінця ми знову пропустили з їх атаки.

До честі нашої команди, ми билися до останнього – і Кулієв, і Вишневський могли перевести гру в овертайм. Але не судилося. «Альянс» йде далі.