Перша ліга: ФК "Ужгород" продовжує розгромно програвати

Тепер розгромної поразки завдав закарпатському клубу "Кривбас".

Під час стартового відрізка команди приглядались одна до одної. Активнішими були, звичайно, господарі. На 7 хвилині Денис Васін бив з-за меж штрафної — Михайло Готра витягнув.

Протягом стартової десятихвилинки “Кривбас” активно насідав на ворота “Ужгорода”, однак закарпатська команда стримувала атаки суперника.

На 14 хвилині стрімка атака господарів правим флангом завершилася подвійним сейвом Михайла Готри. Воротам загрожували Артем Щедрий та Роман Дебелко, однак страж воріт “Ужгорода” впевнено відбив удари гравців “Кривбаса”.

А на 19 хвилині закарпатська команда таки пропустила. Після затяжної атаки господарів Михайло Готра витягнув удар Андрія Мостового, однак на добиванні першим був Олексій Хобленко, який головою перевів у ворота — 1:0.

На 25 хвилині гострий удар був вже від Романа Дебелка — голкіпер “Ужгорода” врятував.

“Кривбас” подвоїв перевагу на 26 хвилині. Олексій Хобленко оформив дубль: нападник точно пробив після подачі з кутового.

На 35 хвилині знову Михайло Готра змушений був рятувати ворота: цього пробивав вже Денис Балан після передачі з лівого флангу.“Ужгородці” пропустили втретє на 36 хвилині: після подачі зі штрафного відзначився знову Олексій Хобленко.

А на 42 хвилині Олексій Хобленко оформив покер у матчі: він прицільно пробив головою після подачі зі стандарту — 4:0.

У компенсований час до першого тайму Василь Пиняшко мав можливість скоротити відставання. Він пробивав у дальній кут низом, однак голкіпер Богдан Сарнавський зреагував.На старті другого тайму команди обмінялися гольовими моментами.

Тривалий період гравці боролися у центрі поля без особливого загострення.На 75 хвилині знову у гру вступив Михайло Готра. Голкіпер врятував після дальнього удару.

Підопічні Богдана Блавацького мали шанс скоротити гандикап на 80 хвилині: момент мав Павло Тищук після пасу Віктора Ряшка. Страж воріт “Кривбаса” витягнув удар низом.

А на 83 хвилині господарі збільшили розрив у рахунку: після подачі з кутового головою точно пробив Володимир Заїменко — 5:0.

На 88 хвилині футболіста “Кривбаса” вивели на ударну позицію з кількох метрів. Михайло Готра у неймовірному стрибку витягнув удар у дальній кут.

А ще через дві хвилини воротар “Ужгорода” був змушений вкотре вступати у гру, не дозволивши розгрому стати ще більш непристойним.

У підсумку, 5:0 — “ужгородці” повертаються додому без залікових балів.