Відбір на ЧС-2022: Україна зіграла у нічию з Францією. Рахунок 1:1

У вирішальному матчі у відборі на ЧС-2022 збірна України внічию з рахунком 1:1 зіграла з чинним чемпіоном світу Францією.

На 44-й хвилині першого тайму Микола Шапаренко відкрив рахунок, забивши гол у ворота французької команди. А вже на 50-й хвилині другого тайму Франція вирівняла рахунок, забивши гол у ворота української збірної. Француз Марсьяль головою забив м'яч у сітку воріт, перетнувши лінію.

Арбітр додав ще шість хвилин до другого тайму, однак гра закінчилася з рахунком 1:1.

Матч проходив в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" у суботу, 4 вересня.

Турнірне становище: Франція - 9 очок (після 5-х ігор), Фінляндія - 5 (3), Україна - 5 (5), Боснія і Герцеговина - 2 (3), Казахстан - 2 (4).

Відбірковий турнір ЧС-2022 «синьо-жовті» завершать поєдинками у Фінляндії (9 жовтня) та з Боснією і Герцеговиною (12 жовтня вдома, 16 листопада в гостях).

Десять переможців відбіркових груп вийдуть у фінальну стадію чемпіонату світу напряму. Ще три путівки розіграють у стикових матчах десять володарів других місць, до яких приєднаються два кращих переможця груп Ліги націй УЄФА.

XXII чемпіонат світу з футболу пройде з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.