ФК "Ужгород" поступився на виїзді "Краматорську"

2

У шостому турі Першої ліги ФК "Ужгород" втратив очки, поступившись на виїзді ФК "Краматорську".

Вже на 13-ій хвилині краматорці відкрити рахунок у матчі. Кирило Прокопчук головою переправив м'яч у ворота — 1:0. Через три хвилини "Краматорськ" подвоїв перевагу. Після фолу у штрафній Ужгорода арбітр призначив пенальті. Вадим Вітенчук забив з 11-метрової позначки — 2:0.

Ще до закінчення першого тайму ужгородці змогли відігратись в один м'яч. На 38-ій хвилині Микола Гайдучик точно пробив з-за меж штрафної — 2:1.

У другому таймі господарі потроїли рахунок. Єгор Гунічев пробив низом після швидкої атаки. З ударом з-за меж штрафної кіпер "Ужгорода" Вадим Ющишин не впорався — 3:1.

Під завісу другого тайму ужгородці знову скоротили відставання у рахунку до одного м'яча. Після подачі Віктора Ряшка зі стандарту, м'яч у ворота переправив Владислав Шкіндер — 3:2.

У підсумку "Краматорськ" здобув третю перемогу за 5 турів Першої ліги. Команда з Донеччини наразі посідає 4-ту сходинку у турнірній таблиці (9 очок). ФК "Ужгород" на 16-ій сходинці чемпіонату (1 очко).

Зазначимо, що в Другій Лізі МФА "Мункач" поступився дунаївському "Епіцентру".

Нагадаємо, 29 серпня "Минай" прийматиме" донецький "Шахтар".