Мукачівські "Яструби" вибороли 8 нагород на Кубку України Кіокушинкай Карате (ФОТО)

10 грудня у місті Бровари пройшов Кубок України серед дітей 8-15 років з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима.

Мукачівський молодіжний клуб «Яструб» також взяв участь у турнірі. Понад 300 спортсменів з різних куточків України теж приїхали позмагатися.

Як розповів тренер команди Матьковскі Сергій, в кожній категорії було біля 30 чоловік, навіть у дівчат, в яких зазвичай 1-2 поєдинки, на цьому турнірі було по 3-4 двобої.

Це говорить про те, що конкуренція зростає, і в Україні з кожним роком стає все більше маленьких чемпіонів.

Таким чином, мукачівці вибороли 8 призових місць. З яких: 4 золота, 1 срібло та 3 бронзи.

Також кращий боєць турніру став мукачівець Леньо Максим. Тренер Матьковскі Сергій зі своїми «яструбами» обов‘язково зроблять роботу над помилками!

Дивіться також: Студент УжНУ виборов бронзу на Кубку України з паверліфтингу