Мукачівська ДЮСШ: Художні гімнастки, які важкою працею здобувають чемпіонство на змаганнях (ВІДЕО)

Mukachevo.net продовжує серію матеріалів, в яких розповідаємо про роботу різних секцій ДЮСШ та показуємо як і в яких умовах тут проходять тренування юних спортсменів.

Відділення з художньої гімнастики СОК ДЮСШ у Мукачеві існує 3 роки. Зараз тут тренуються загалом 50 гімнасток, віком від 4 років до 15 років.

Юні мукачівські гімнастки брали участь у Чемпіонаті України, Чемпіонаті області, Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях. Зокрема, Емілія Фірцак (2008р.н.) - член збірної команди та чемпіонка Закарпатської області.

Дівчата були призерами в таких змаганнях як Міжнародний турнір Snowflakle cup в м. Будапешт. Міжнародний турнір Colden clubs м. Катовіце. Також взяли участь у змаганнях на Кубок Дерюгіної м. Київ, де Емілія Фірцак посіла 5 місце.

Тренером секції з художньої гімнастики СОК ДЮСШ є Мороховець Яна Миколаївна, кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики. Тренерський стаж 21 рік.
Як саме проходить тренування – дивіться у нашому відео:

Нагадаємо, нещодавно ми показали як у мукачівській ДЮСШ виховують майбутніх чемпіонів з боксу.