7 закарпатців вибороли 12 нагород на турнірі з шотокан карате (ФОТО)

Кубок України з Шотокан карате проходив днями у Харкові.

Масштабні змагання, у яких взяло участь більше 300 спортсменів з 14 областей України, відбулися на базі Школи вищої спортивної майстерності.

Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською Асоціацією Карате.

Закарпаття представляли 7 вихованців мукачіського клубу карате "Сінай", які вибороли 12 нагород у різних категорія.

У розділі «Командне куміте», вікова категорія 12-13 років, дівчата стали срібними призерами:

- Гонак Ольга, с. Лавки Мукачівський район
- Фабрицій Софія, Мукачево
- Смочко Ліна, В. Лучки

У віковій категорії 14-15 років розділу «Командне куміте» відзначилися юнаки, які вибороли «бронзу» та піднялися на третю сходинку почесного п’єдесталу:

- Гонак Максим, Мукачево
- Буштин Денис, Кольчино, Мукачівський район

В індивідуальних змаганнях, безперечно, тріумфували дівчата. Смочко Ліна додала до «срібла» з командного куміте ще дві нагороди:

- Розділ «куміте», вагова категорія 40 кг – ІІ місце
- Розділ «куміте», вікова категорія 12-13 років – ІІІ місце

Гонак Ольга також здобула ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках:

- Розділ «куміте», вагова категорія 37 кг – ІІІ місце
- Розділ «куміте», вікова категорія 10-11 років – ІІІ місце

Гідно виступила Фабрицій Софія, яка абсолютній категорії, вікова група 12-13 років виборола почесне ІІІ місце.

Високий результат та волю до перемоги показав Буштин Денис з Кольчина, Мукачівського району. Юнак додав до «бронзи» з командного куміте ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках: