Неймовірний камбек Зорі: мукачівець Харатін забив гол-красень (ВІДЕО)

Двічі по ходу матчу підопічні Юрія Вернидуба поступалися Олімпіку по ходу зустрічі з різницею в 2 м'ячі, але вкотре проявили характер, і навіть попри вилучення на 70-й хвилині змогли підігратися, звівши матч до нічиї 3:3.

Більше того, Зоря програвала 3:1 до 83 вхилини, а крапку в матчі поставив мукачівець Ігор Харатін вже на 4-й доданій хвилині матчу, влучно та потужно пробивши в кут воріт після скидки головою.

Дивимося, як це було.

Зауважимо, що це не перший надважливий гол мукачівця за Зорю. Нещодавно у кубковому протистоянні проти Шахтаря Ігор також забив, при чому вже у доданий час, зрівнявши тоді рахунок, але Зоря не змогла тоді втримати бодай нічию проти чемпіона.

Водночас, саме гол Ігоря Харатіна приніс Зорі сенсаційну перемогу в Лізі Європи проти Атлетік з Більбао