Команда з УжНУ стала чемпіонами України з регбіліг (ФОТО)

4 листопада на стадіоні "BBC" у місті Київ відбувся Чемпіонат України регбіліг серед студентів.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Івано-Франківська, Краматорська та Покровська.

На першому етапі команди були розділені на дві підгрупи, де зіграли матчі за коловою системою.  За підсумками групового етапу були визначені пари команд, які зіграли стикові матчі за відповідні місця.

У фінальному матчі інтрига зберігалася до останньої секунди. При рахунку 12:6 на користь УжНУ з Ужгорода, на останній хвилині другого тайму студенти Краматорської ДДМА здійснюють спробу по правому краю ігрового поля - 12:10.

Незручна позиція не дозволила зрівняти рахунок, і таким чином Чемпіоном України з регбіліг серед студентів 2017 року стала команда Ужгородського Національного Університету.