Юний ужгородець виборов "золото" на Кубку Європи з дзюдо (ФОТО)

Змагання з дзюдо серед кадетів до 18 років відбулось 28-29 жовтня у місті Копер, Словенія. Участь у ньому взяли два спортсмени Ужгородської районної ДЮСШ.

Лев Смагін змагався у новій для нього категорії - 73 кг. Проте, це не завадило врешті здобути таку довгоочікувану перемогу. Дзюдоїст провів 5 вдалих зустрічей та здобув «золото» Кубку Європи, про це розповідає Ужгородська районна ДЮСШ.

А от Іван Павлючок боровся у ваговій категорії 60 кг. Спортсмен боровся у двох зустрічах, одну з яких виграв, іншу, на жаль, програв.

Зазначимо, що це перший старт такого високого рівня для Івана, тому засмучуватись результатам не варто.

Дивіться також: Мукачівець Сергій Расчупкін виборов "срібло" марафону в Словаччині