Мукачівці вибороли срібло на Чемпіонаі Світу з Шотокан карате-до (ФОТО)

Днями в Угорщині, у місті Егер, відбувся 25thWorld Shotokan Karate Championship and the 10th Kohai World Cup.

У цих заганнях взяло участь понад 1000 учасників з 36 країн. Закарпаття у складі збірної України представив Мукачівський спортивний клуб карате Шотокан «Сінай» (на чолі з тренером Романом Михайловичем Маслиган). Мукачівські каратисти змагались як в особистих, так і в командних розділах програми.

У перший день турніру бронзову нагороду у скарбничку команди приніс неодноразовий призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань — Смочко Максим. Цей юнак відчайдушно крокував до своєї нагороди  перемагаючи спортсменів з Сербії, Угорщини, Румунії, Литви та інших країн. Але нажаль травма не дозволила юнакові пробитись до фіналу.

У розпал змагань виступила наша «стінка» в розділі командного куміте «мікс». Так, це були чотири закарпатські спортсмени, а саме Гонак Максим, Смочко Максим, Фабрицій Софія та Маслиган Миколай.

Представники команди змогли пробитися до фіналу  змагань, лише в додатковий час поступившись команді Румуня-1 (з рахунком 10-9). Закарпатські спортсмени  в сумі балів зайняли другу сходинку п’єдесталу пошани перемагаючи команди із Болгарії, Угорщини та Румунії-2.

На разі спортсмени готуються до Всеукраїнських і обласних змагань, що пройдуть у листопаді в Харкові та Мукачеві.

Нагадаємо, днями у Мукачеві жінки провели відкрите тренування з елементами карате