Збірна України програє Англії та завершує участь у Євро-2020 (ФОТО)

Збірна України 3 липня у драматичному поєдинку 1/4 фіналу Євро-2020 не зуміла здолати Англію.

З перших хвилин українцям на стадіоні "Стадіо Олімпіко" не пощастило. На початку матчу англійці зуміли організувати атаку лівим флангом.

Вже на 4-й хвилині гри Стерлінг віддав пас на Кейна, і капітан Англії зміг пройти через оборону українців та відкрити рахунок 0:1.

Після цього англійці трохи відійшли, а українці намагалися атакувати.

На 32 хвилині зустрічі Сергій Кривцов невдало приземлився на газон і не міг самостійно піднятись. Оборонець покинув поле з допомогою медиків.

Андрій Шевченко довірив місце у поєдинку Віктору Циганкову, ймовірно, наставник вирішив змінити схему.

Вже на 37 хвилині Україна пішла в атаку. Але, на жаль, Ярмоленко не зумів пробити по м'ячу, а Зінченку не вдалось зіграти на добиванні.

На 43 Шапаренко потужно пробив здалеку, але м'яч пролетів повз воріт.

До кінця першого тайму українці так і не змогли реабілітуватися та зрівняти рахунок.

Другий тайм для України знову починається невдало. На 46 Магвайр забиває головою зі штрафного.

На 51 хвилині Шоу навісив на голову Кейна з флангу, а той відправив м'яч у центр воріт. М'яч пролетів між ніг Бущана. І 0:3 на користь Англії.

На 62 хвилині Бущан відбив потужний удар Кейна. Проте вже на 63 хвилині Україна пропустила четвертий. Головою забиває Хендерсон. Рахунко 0:4.

На 69 хвилині Пікфорд помилився при виході з воріт, але наші хлопці не зуміли скористатись моментом і точно пробити по воротах Англії. Проте голкіпер зловив м'яч.

На 79 Ярмоленко отримав м'яч у класній зоні, але забарився з ним і удар встигли заблокувати оборонці.

Дива так і не сталося. Поєдинок Україна-Англія завершився з рахунком 0:4. Збірна України завершує участь у Євро-2020 на етапі чвертьфіналу.

Збірна Англії проходить до півфіналу, де 7 липня в Лондоні зіграє з Данією.

Нагадаємо, 3 липня Данія виграла у Чехії та пройшла до півфіналу.