Євро-2020: Україна в драматичній грі перемагає Північну Македонію (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня в Бухаресті у другому турі Євро-2020 збірна України зустрічалася з збірною Північної Македонії.

Збірна України з перших хвилин вдалася до атак, що через півгодини принесло перші результати.

На 29-хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у зустрічі. Караваєв перший був на м'ячі після подачі з кутового, п'яткою відпасував на Ярмоленка.

Другий гол у ворота македонців оформив Роман Яремчук на 34 хвилині. Яремчук отримав передачу від Ярмоленка, вийшов на оперативний простріл на впевнено переграв голкіпера Північної Македонії. Дімітрієвскі не мав шансів парирувати удар.

Другий тайм розпочався не найкращим чином для української збірної. Олександр Караваєв у боротьбі сфолив на опікуну у власному штрафному майданчику.

Аргентинський арбітр матчу без вагань призначив 11-метровий удар. До позначки підійшов Аліоскі. Георгію Бущану вдалось парирувати постріл футболіста Північної Македонії. Але на добиванні знову був Аліоскі та з близької відстані розстріляв володіння динамівського воротаря. Рахунок стає 2:1.

На 83-й хвилині матчу українська збірна отримала право на 11-метровий удар. До позначки підійшов Руслан Маліновський. Голкіпер вгадав напрямок удару півзахисника. Руслану не вдалось реалізувати пенальті.

В підсумку рахунок зустрічі залишився 2:1 на користь України. Збірна України здобуває перші 3 очки на Євро-2020