Євро 2020: шок у Данії та розгром Бельгії над Росією (ВІДЕО)

Другий день Євро завершився одразу ж негативними емоціями, які у підсумку мають позитивне завершення.

Навколо гри Данія - Фінляндія все пішло на другий план. І результат, і сама гра. На 43-хвилині матчу півзахисник датчан Крістіан Еріксен просто повалився на газон.

9-хвилин футболіста реанімували просто на футбольному полі. У підсумку виявилося, що у футболіста став сердечний напад.

Матч продовжили через півтори години. Спостерігалося, що збірній Данії було важко грати з емоційної точки зору. Фіни цим скористалися і забили один гол, який у підсумку для дебютантів турніру став переможним.

Бельгія та Росія показали різний футбол. Бельгійці розкатали своїх суперників із сухими 3-0. Росіяни не змогли навіть створити бодай один серйозний гольовий момент.