ФК "Ужгород" впевнено крокує до Першої ліги України

Закарпатська команда перемагає у виїзному поєдинку проти “Чернігова”.

У першій половині зустрічі активними були господарі. Але їхні удари, на щастя, були не точними. У свою чергу, “ужгородці” теж уміло стримували атаки суперника. А ближче під завершення тайму підопічні Володира Васютика змогли відкрити рахунок. Юрій Чонка технічно скинув м’яч на лівий фланг, звідки Адріан Пуканич прострілив точно на Сергія Майбороду — 0:1.

Друга половина розпочалася з небезпечного удару від Олега Вишневського, але кіпер відбив. Трохи пізніше — на 50-й хвилині гравці “Ужгорода” зуміли подвоїти перевагу у рахунку. Це Сергій Майборода оформив дубль у поєдинку, точно пробивши з вигідної позиції у штрафному майданчику.

На 57-й хвилині “Чернігів” скоротив відстання у рахунку. Після подачі з кутового м’яч у ворота перевів В’ячеслав Койдан. Рефері спочатку зафіксував положення поза грою, однак згодом, все ж, зарахував взяття воріт — 1:2.

Опісля цього обидві команди мали реальні можливості забити, проте рахунок залишився незмінним. Найкращий шанс мав Сергій Майборода, який міг оформити хет-трик: нападник вискочив тет-а-тет з кіпером, але пробив не точно.

“Ужгородці” у захисті зіграли надійно, довівши рахунок у до переможного.

1:2 — непроста виїзна перемога “Ужгорода”. Тепер у закарпатської команди 44 залікові пункти, які дозволяють залишатися на першій сходинці турнірної таблиці групи А.

“Чернігів” — “Ужгород” 1:2
Голи: Сергій Майборода 35 хв, Сергій Майборода 50 хв, В’ячеслав Койдан 57 хв.
Арбітр: Павло Дубровець

“Ужгород”: Михайло Готра, Сергій Машталір, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Стефан Федак, Владислав Шкіндер, Віктор Ряшко (Володимир Дуран 51 хв), Адріан Пуканич, Олег Вишневський (Павло Тищук 65 хв), Юрій Чонка (Вадим Ференцик 70 хв), Сергій Майборода
На заміні: Валерій Восконян, Роман Цень, Максим Минайленко, Максим Лютнянський
Тренер: Володимир Васютик

“Чернігів”: Олександр Ширай, Дмитро Борщ, Віталій Ментей, Теймураз Мчедлішвілі, Анатолій Романченко, Дмитро Мироненко, Артур Бибік, Максим Сердюк, Богдан Лазаренко, Максим Чаус, В’ячеслав Койдан
На заміні: Артем Лутченко, Олександр Рощинський, Андрій Вересоцький, Олексій Зенченко, Анатолій Кохановський, Олександр Конопко, Андрій Лакеєнко, Андрій Макаренко, Владислав Кирин