Друга ліга: ФК "Ужгород" знову виходить на першу сходинку в чемпіонаті

“Ужгород” впевнено перемагає у поєдинку проти “Поділля”. На стадіоні “Авангард” закарпатська команда зуміла здобути вольову звитягу — 3:1.

Рахунок у матчі відкрив Дмитро Пріхна на 45 хвилині. Але через кілька миттєвостей Віктор Ряшко з пенальті відновив паритет. У другому таймі той таки Віктор Ряшко оформив дубль з одинадцятиметрової позначки. А крапку у поєдинку поклав Адріан Пуканич.

• “Ужгород” одноосібно очолює турнірну таблицю групи А Другої ліги!
  • “Ужгород” — “Поділля” 3:1
  • Стадіон “Авангард”
  • Рефері: Олександр Павлюк
  • Голи: Дмитро Пріхна 45 хв, Віктор Ряшко 45+2 (з пенальті), Віктор Ряшко 67 хв (з пенальті), Адріан Пуканич 85 хв.

“Ужгород”: Михайло Готра, Сергій Машталір, Олег Допілка (Роман Цень 87 хв), Максим Минайленко (Максим Лютнянський 45 хв), Владислав Шкіндер, Стефан Федак, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич (Володимир Дуран 90+1 хв), Вадим Ференцик (Сергій Майборода 80 хв), Юрій Чонка (Павло Тищук 65 хв), Олег Вишневський

• На заміні: Валерій Восконян, Мар’ян Січка, Іван Повхан, Іван Капустей
  • Тренер: Володимир Васютик

“Поділля”: Олег Чуваєв, Ян Морговський, Олександр Воловик, Олександр Пернацький, Євген Корохов, Андрій Ліповуз, Дмитро Пріхна, Кирило Костенко, Віталій Каверін, Володимир Савошко, Ігор Карпенко (Фаді Салбак 77 хв)

• На заміні: Богдан Шухман, Олександр Цибульник, Ярослав Шпікула, Олександр Жданов, Едуард Матвєєнко
  • Тренер: Віталій Костишин
  • Попередження: Олег Допілка, Андрій Ліповуз, Віталій Каверін, Олександр Воловик, Станіслав Мораренко

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.