“Ужгород” у видовищному поєдинку переміг “Буковину” (ФОТО, ВІДЕО)

ФК “Ужгород” здобуває 3 очки у поєдинку 16-го туру Другої ліги проти “Буковини” й надалі очолювати турнірну таблицю.

Перший тайм поєдинку виявився складним для закарпатської команди. На 20 хвилині “ужгородці” мали реальну нагоду відкрити рахунок: Павло Тищук вискочив тет-а-тет з кіпером, але не влучив у ворота.

Після нереалізованого моменту забила “Буковина”. На 26 хвилині на підбиранні у штафній першим був Артур Орнат, який прицільно пробив від стійки.

Опісля цього у першій половині зустрічі моментів майже не було. Чернівецька команда намагалася утримати результат, а в “Ужгорода” не надто виходили атаки.

Аж у другому таймі, на 68 хвилині закарпатська команда таки відновила паритет. Пішла подача Федака з лівого флангу: у штрафній головою Віктор Ряшко продовжив далі, а Адріан Пуканич також головою спрямував м’яч точно у верхній кут.

На 76 хвилині підопічні Володимира Васютика провели другий м’яч у ворота суперника. З правого краю вдало навісив Сергій Машталір, а Вадим Ференцик головою переправив точно в кут.

У компенсований арбіртом час “ужгородці” організували третій гол: Вадим Ференцик пройшов кількох опонентів і віддав на вільного Пуканича. Капітан холоднокровно розібрався у епізоді, пробивши кіпера — 3:1. “Буковина” встигла відповісти: у ході швидкої атаки Каміль Хучбаров точним ударом відквитав один гол.

В підсумку “Ужгород” — “Буковина” 3:2. ФК “Ужгород” продовжує впевнено почуватися на першій сходинці турнірної таблиці.