Закарпатець Гегедош оформив дубль за "Верес" у Першій лізі (ВІДЕО)

Команда розгромила одеський "Чорноморець".

Пропустивши швидкий гол у другому турі поспіль, "Чорноморець" знову був змушений грати набагато активніше, проводячи багато часу в атаці. І якщо проти "Оболоні" у них було мінімум моментів, то сьогодні захист "Вереса" діяв не настільки якісно. Шанси були і їх ідеально для господарів тринькали то Авагімян, то Кравченко. До речі, Сергій, попри статус зимового новачка, вийшов з капітанською пов'язкою. Це й не дивно, адже він на три роки старший за головного тренера. Став капітаном на правах старшого.

Рівненський клуб не відсиджувався в обороні і також небезпечно огризався, а перед самою перервою вдруге зумів забити. Гайдучик спиною до воріт намагався зачепитися за м'яч в штрафній і віддав не найкращу передачу назад, після чого йому на голеностоп настав Вачіберадзе. Суддя відразу вказав на точку, а після ще й вилучив півзахисника "Чорноморця". Подвійне покарання, яке викинуло "моряків" на сушу - Сергійчук був точний, встановивши рахунок 2:0.

Ніхто не вірив, що одесити в меншості зможуть відігратися. Але це пів біди. Як нам здалося, гравці "Чорноморця" самі втратили надію, а це куди гірший симптом. Головний тренер одеситів Олексій Антонов не зміг підбадьорити своїх підопічних в перерві і вони просто вийшли догравати. За що і були покарані. Спочатку Панасенко однією передачею розрізав всю оборону гостей, вивівши Гегедоша на побачення з Варакуту, а після юний Гайдучик, до гольової передачі та заробленого пенальті, ще й сам став автором забитого гола. 4:0. Impressive (читати правильним голосом).