Футбольний трилер по-закарпатськи: Севлюш відігрався, програючи Минаю 3:0 (ВІДЕО)

Центральний матч 7-го туру першості Закарпаття з футболу видався неймовірно гольовим, цікавим та непередбачуваним.

Це були справжні американські гірки. Господарі почали неймовірно впевнено, і вже до 36 хвилини матчу вигравали 3:0. Один з голів Минай забив після розіграшу кутового та удару ножицями через себе. Автор неймовірного голу Владислав Образцов. Окрім нього за господарів забивали також Смокоровський та Пиняшко. Здавалося, Севлюш розбитий, – і в другому таймі рахунок дійде до непристойного, але ні.

На самому початку другого тайму Севлюш зміг забити 2 голи поспіль. У обох випадках це були стандарти, і в кожному з них не надто впевнено зіграв воротар Миная досвідчений Дмитро Бабенко. Зрівняв рахунок Севлюш під завісу матчу, на 80-й хвилині, хоча міг зробити це і швидше. Таке враження, що у другому таймі Минай наче підмінили.

Цікаво, що матч транслювали онлайн, і ось його запис.