Закарпатський "Минай" гучною перемогою завершує збори в Туреччині (ФОТО, ВІДЕО)

Завдяки хет-трику Нурієва та голу Матіча "минайці" розгромили рівненський клуб "Верес".

Після першої десятихвилинки «минайці» перехопили ініціативу і вже на 18 хвилині Нурієв замкнув подачу з кутового — 1:0.

Через 15 хвилин «вересівці» знову сфолили – тільки цього разу власній штрафній. Пенальті реалізував той же Нурієв – 2:0.

В другому таймі «Вересу» так і не вдалося відгратися. На 73-ій хвилині м’яч дістався до Нурієва, який з-за меж штрафної класно поцілив у правий кут – хет-трик і 3:0.

За 3 хвилини до кінця поєдинку "минайці" встигли забити ще з кутового, Матіч вдало підставив ногу — 4:0 і з гарним настроєм «минайці» вертаються додому, аби нарешті побачитися з рідними та почати готуватися до поєдинку зі «Львовом».