"Минай" знову програє товариський матч в Туреччині

Команда грала без багатьох досвідчених футболістів, адже Василь Кобін вирішив спробувати у ділі молодь.

Грали цей матч за наступною схемою: 4 захисники (в центрі вперше грали разом Петрусенко та Чушенко), 2 опорних, тріо атакуючих та одного нападника на вістрі.

У першому таймі суперник змусив показувати обережний футбол. Косовари організовано відходили назад і швидко вибігали з оборони в атаку, змушуючи пильнувати нас у захисті. А ще футболісти «Дріти» вміло перекривали зони для атак «минайців».

Тому їх, звісно, багато і не було: наша команда намагалася комбінувати через швидкий короткий пас, але на своїй третині полі «Дріта» діяла надійно. Основна загроза їх воротам відходила від Угечукву – височенний нігерійський форвард міг двічі відзначатися у воротах суперника, але забракло точності. Була можливість забивати і після стандартів – один з них закінчився небезпечним прострілом в чужу штрафну, але ніхто не завершив епізод.

До речі, мали свої епізоди і косовари – особливо небезпечними виходили їх стандарти, а також гра на контратаках. Проте оборона «Минаю» вміло відпрацювала ці епізоди.

Чи не вперше коли вони помилилися – в середині другого тайму. Саме тоді вінгер «Дріти» вміло накрутив захист «Минаю» зліва, прострілив у центр штрафної, де ніхто не зустрів нападника косоварів – 0:1. І це при тому, що до цього моменту міг забивати Ткачук, але м’яч полетів вище.

Організувати атакуючий штурм опонентам вдалося не відразу – футболісти «Дріти» дуже вміло переривали темп гри. Наприкінці матчу нам вдалося нарешті розхитати лінії оборони суперника та провести ряд атак – загрожували воротам суперника Пиняшко, Хахльов, Шиндер.

На жаль, цього дня забити нам не вдалося. У підсумку програли з рахунком 0:1, - повідомляє пресслужба клубу.

«Минай»: Попович (Каніболоцький), Петрусенко, Чушенко, Маємбе, Кополовець (ГНП), Ткачук, Панчишин (Хахльов), Ахмедзаде, Кожанов, Пиняшко, Угечукву (Шиндер)

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.